iris چیست؟
2019-08-26
معرفی رزولوشن ۱۰۸۰N تکنولوژی AHD
2019-10-15

Starlight

در این مقاله به شرح ویژگی ها و چگونگی کمک آنها به بهبود عملکرد سیستم نظارت تصویری در شرایط دشوار و خاص میپردازیم. همانطور که از نام آن پیداست، دوربین های سری Starlight قادر به ارایه تصویری ایده آل در شرایط محیطی با نور کم ، درحدود ۰٫۰۰۵Lux/F1.65 ، میباشد. در تصاویر زیر میتوانید به خوبی مشاهده کنید که یک دوربین StarLight در مقایسه با دوربین های معمولی تحت شبکه به خوبی از پس چالش تصویر برداری در محیط های کم نور بر آمده است .
این توانایی به ویژه در دوربین های اسپید دام به صورتی متمایز به دلیل نصب در محیط های بیرونی و غالبا کم نور مخصوصا برای تشخیص پلاک خودروها جلب توجه می نماید.
۳۰X tele image
در طیف گسترده این سری دوربین ها ، اسپیددام هایی با برد دید در شب تا ۶۰۰ متر با استفاده از نور لیزر نیز گنجانده شده است.
علاوه بر عملکرد فوق العاده این سری دوربین ها در نور کم ، توانایی این دوربین ها در مواجه با اختلاف نور شدید در پس زمینه و پیش زمینه تا ۱۲۰ dB ، نیز قابل توجه می باشد.
ضمن ارایه تصویری مناسب در انواع شرایط نوری چالش بر انگیز ، پردازشگر این دوربین ها توانایی اجرای انواع الگوریتم های پردازش تصویر به صورت هوشمند را از جمله People Counting و Heat Map را داراست.
Heat map نواحی که حرکت بیشتری و یا تجمع افراد بیشتری در محیط به چشم میخورد را تشخیص می دهد در نتیجه این ویژگی می تواند به تجزیه و تحلیل تجارت ، نحوه چیدمان اجناس و کالاها در فروشگاه نیز به مشتریان کمک کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *