بسم تعالی
نگاه ایمن به عنوان یکی از پیشگامان صنعت سیستمهای حفاظتی با هدف تشکیل یک مجموعه کاملا تخصصی در زمینه تولید, طراحی, فروش و اجرای کلیه سیستم های حفاظتی و نظارتی و امنیتی می باشد.
تجربه و دانش کارشناسان مجموعه نگاه ایمن:
نگاه ایمن تجربه و مهارت های لازم را با تکیه بر گروهی متشکل از کارشناسان و مهندسین کامپیوتر, برق و الکترونیک, صنایع و مدیریت بازرگانی با هدف به کارگیری جدیدترین فناوری های روز, ارایه محصولات برگیده و خدمات ارزنده به مشتریان, تحت یک عنوان گردآوری کرده است.
نگاه ایمن و به کارگیری ایده های جدید
نگاه ایمن بر این باور است که پیمودن مسیر پیشرفت و تکامل بدون ابتکار میسر نیست. از این رو ارایه ایده های نو مبتنی بر تجارب, دانش و خلاقیت کارشناسان را از جمله اهداف همیشگی خود قرار داده است.
تحقیق و پژوهش که لازمه ابتکارات کارشناسی می باشند بخشی از برنامه کاری ما را شامل میشوند. طرح های جدید پس از انجام تحقیقات همه جانبه در بحش های مختلف به کار گرفته میشوند.
حرکت در مسیر استاندارد:
یکی ار اصول کلی این مجموعه, سنجش این فعالیت ها با معیارهای تعیین شده است. این مسیر سبب میشود تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار, در چهارچوب مشخص و صحیح صورت میگرد. تمامی بخش ها از فروش, نصب و خدمات تا پشتیبانی با معیارهای مرتبط تطبیق داده می شوند تا از انجان درست کلیه مراحل اطمینان حاصل شود.
نگاه ایمن و توجه به مشتریان:
نگاه ایمن اعتبار را ارزنده ترین سرمایه ای می داند که از دست دادن آن به مصداق عدم موفقیت است. به همین دلیل تمامی توجه خود را به رضایت مشتریان معطوف نموده و از طریق بخش پشتیبانی, خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات را برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر مشتریان ارایه میدهد.
این مجموعه پیشرفت خود را در گرو دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود میداند و از طریق ارتباط عمومی نظرات مشتریان را پیرامون محصولات و خدمات جویا میشود.
چشم انداز نگاه ایمن:
نگاه ما به سوی آینده است, همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی به کارگیری و ارایه جدیدترین سیستم های روز دنیا و اینکه نگاه ایمن به دنبال بهترین هاست و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می داند.
فواید نصب دوربین مدار بسته در محوطه های سازمانی:
به منظور حفاظت از اموال, جلوگیری از بروز حوادث احتمالی, کنترل تردد وسایل نقلیه, نظارت بر ورود و خروج افراد متفرقه و البته بهره گیری از سیستم های مدرن و هوشمند برای حفاظت و شناسایی مکان های حساس و پر خطر سازمان یک ضرورت است.
و از دیگر دلایل نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته را می توان نهادینه شدن قوانین, گسترش و تثبیت قانون پذیری و قانون گرایی دانست و در پایان خاطر نشان کرد اجرای اینگونه طرح ها در راستای تجهیز و بهینه سازی سیستم های حفاظتی هوشمند می باشد.
همچنین از دیگر فواید آن:
1. ایجاد ترس در مجرمین برای جلوگیری از وقوع جرم
2.جلوگیری از سرقت و امکان ردیابی سارقان توسط دوربین
3. افزایش بهره وری نیروی کاربا نظارت دوربین ها
4. کاهش مسئولیت و بدهی شرکت ها در مقابل ادعای دوروغین
5. محافظت از اطلاعات و بالا بردن امنیت
6. امکان مدیریت فظا و تاسیسات مختلف از راه دور
7. شناسائی بهتر عادات مشتریان و بهینه سازی مسیر های تردد درفروشگاه ها
8.شناسائی سریع مشکلات و ساده سازی عملیات به دلیل نظارت تصویری در کارخانه جات
9.ایجاد آرامش خاطر
10.موثر در بالا بردن کلاس کاری
11.نظارت مستمر شبانه روزی بر مراکز کاری, افزایش بازدهی و بهره وری کارکنان و خط تولید, رفع نگرانی ناشی ازعدم حضور در محل کار و محیط کاری منظم و تحت کنترل
12.برای استفاده های جنائی, حریم خصوصی, ایمنی حمل و نقل